Młodzież ZS Nr 1 w programie EUROWEEK - szkoła liderów

EUROWEEK jest programem edukacyjnym, który ma na celu doskonalenie umiejętności językowych w zakresie języka angielskiego oraz kształtowanie zdolności przywódczych uczestników.

euroweek.pl

Ponadto, program rozwija inteligencję, tak potrzebną uczniom w szybko zmieniającym się świecie, uczy wielokulturowości, komunikacji społecznej oraz rozwija kreatywność.

Zajęcia są prowadzone w języku angielskim przez szkoleniowców i wolontariuszy z Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Austrii, Rumunii, Dominikany, Argentyny, Meksyku, Litwy, Łotwy, Indonezji, Chin, Hiszpanii, Gruzji, Finlandii, Wietnamu, Kenii, Nepalu, Indii, Kolumbii, Ugandy, Etiopii, Gwatemali, Filipin, Macedonii, Chorwacji, Turcji i Peru. Poziom języka angielskiego zostanie dopasowany do grupy.

Poniżej na zdjęciu przedstawiona jest część ekipy z Zespołu Szkół Nr 1 biorącej udział w programie Euroweek w październiku 2017 roku.